© Powered by SiteSpirit

 
0-Betonvereninging logo 2016 met tekst rechts.jpg
7.3 betontechnologie fire fighting layer (ffl).jpg


Medewerkers


IMG_3369 Wiepkje 2012.jpg

Wiepkje van den Burg
e: wiep@betonvereniging.nl
t: 0182 - 539 233
adjunct-directeur


Administratie

Ilse Img8644.jpg

Ilse Trouwborst
ilse@betonverening.nl
t: 0182 - 572 159


Studiedagen Projecten / Cursussen

Henk 2013.jpg

Henk Wapperom
e: henk@betonvereniging.nl
t: 0182 - 539 858
exploitatie opleidingen
Platform Betonderhoud
  


DSC_7107 Peter.jpg

Peter Hoes
e: peter@betonvereniging.nl
t: 0182 - 539 858
ontwikkeling opleidingen;
exploitatie BSEng / MSEng
projecten / constructeursregister


Cursussen

corinne.jpg

Corinne Jansen
e: corinne@betonvereniging.nl
t: 0182 - 539 858
cursussen / opleidingen


Bram 2012.jpg

Bram Rensen
e: bram@betonvereniging.nl
t: 0182 - 539 858
coördinator opleidingen 
BV-Nieuws; website


Algemeen Secretariaat / ledenadministratie

Hetty 2016.jpg

Hetty Besseling
e: hetty@betonvereniging.nl
t: 0182 - 539 233
Studiedagen


Marjolein Img8639 website.jpg

Marjolein Humme
e: marjolein@betonvereniging.nl
t:  0182 - 539 233      
fib Symposium 2017
Enci Studieprijs / Betonkanorace / Expo Betondag


kim Img8690 135.jpg

Kim Vermeulen
e: kim@betonvereniging.nl
t:  0182 - 539 233
Betonprijs




Algemeen T 0182-539 233   F 0182-537 510 info@betonvereniging.nl Studiedagen  T 0182 - 532 389     
Opleidingen  T 0182-539 858  F 0182-558 489  opleidingen@betonvereniging.nl    Administratie  T 0182-572 159
Ir. P. Bloklandhuis Büchnerweg 3      Postbus 411 2800 AK Gouda            KvK 40464045 IBAN: NL32 RABO 0322 4169 06