Bart van Breukelen (TBI): "Maatschappelijke opgave is de legitimatie"

Bart van Breukelen (TBI): "Maatschappelijke opgave is de legitimatie"

Tijdens de Betondag 2019 gingen wij het gesprek aan met zes sprekers. Het eerste interview dat wij publiceren is met Bart van Breukelen, voorzitter Raad van Bestuur van TBI. In het korte interview heeft Bart het onder andere over legitimatie, innovatie, verstedelijking, industrialisatie, faalkosten, urgentie en de circulaire economie. 

"De maatschappelijke opgave is de legitimatie voor elk bedrijf, dus ook voor de betonindustrie, dat wordt weleens vergeten. Mijn boodschap is vooral: pak die opgaven die er liggen ook op die manier op en investeer daarin. Dat kan alleen als je ook bereid bent om te innoveren en om te onderkennen waar je moet verbeteren." Bekijk hieronder het interview.