Betonprijs 2019 Inschrijving gesloten

65 projecten dingen naar de Betonprijs 2019

 

De inschrijving voor de Betonprijs 2019 is gesloten! Verspreid over de zes categorieën hebben we 65 aanmeldingen ontvangen van zeer uiteenlopende projecten: bruggen, stations, villa’s, kunstwerken, woontorens, renovatieprojecten en ga zo maar door! Deze prestigieuze projecten geven een onovertroffen overzicht van de ontwikkelingen in de betonbouw in Nederland en daarbuiten.

 

Onze deskundige jury bestaande uit Henri van der Kamp, Alfons van Woensel, Reinald Top, Dick Van Klaveren, Ronel Dielissen-Kleinjans, Marten Klein, Rudi Roijakkers en Aad van der Horst zal zich de komende tijd over alle inzendingen buigen. In de eerste week van oktober maken we bekend welke projecten in welke categorieën genomineerd zijn.

 

Foto: een willekeurige greep uit de ingezonden projecten voor de Betonprijs 2019