Informatieavond BV/BmS Opleidingen

Informatieavond BV/BmS Opleidingen

BV/BmS Opleidingen verzorgt opleidingen voor constructeurs van mbo tot hbo-master niveau. De opleiding Beton- & Staalconstructeurs is een opleiding voor hbo'ers die zich willen gaan ontwikkelen naar constructeur. De hbo-masteropleiding Constructief Ontwerpen is een door de NVAO geaccrediteerde1 hbo-masteropleiding gericht op hbo'ers die willen groeien in het constructeursvak.

Dinsdagavond 14 maart openen wij de deuren voor toekomstige studenten en belangstellenden. We verzorgen dan een informatieavond over de verschillende mogelijkheden, je kunt praten met studenten die de opleiding momenteel doen en volgt een (deel van de) les die dan wordt gegeven.

Vragen? Mail naar info@bvbms.nl of bel 0182 539 233

In afwachting van het verkrijgen van een croho registratie.