Paul Laseur is moderator Betondag 2019

Paul Laseur is moderator Betondag 2019

Paul Laseur zal tijdens de Betondag 2019 op donderdag 14 november in de Van Nelle Fabriek de moderator zijn van het openingsprogramma. Tijdens deze plenaire opening van de Betondag zal hij menig stakeholder interviewen over het thema Panorama Beton. Een aantal sprekers van het congresprogramma worden in aanloop naar de Betondag via de communicatiekanalen aangekondigd. Tevens zal hij op de beursvloer enkele interviews afnemen met deelnemers en partners.

Over Paul Laseur
Paul Laseur presenteert op BNR het programma Bouwmeester en is hij tevens vaste columnist bij BNR Nieuwsradio. Vele jaren werkte hij elke ochtend tussen zes en half tien als beurscommentator bij BNR Nieuwsradio. Hij presenteerde verder programma's over juridische zaken en ondernemen. Daarnaast verscheen hij regelmatig op televisie, onder meer bij Nieuwsuur. Eerder werkte hij voor NOS, RTL en BBC. Voor de Britse radio gaf hij commentaar bij de overname-strijd rond ABN Amro. Als financieel journalist interviewde hij veel top ondernemers en CEO’s. Mr. Drs. Paul Laseur studeerde rechten in Groningen. In 1993 was hij reserve officier bij de Koninklijke Luchtmacht, in Den Haag. Voordat hij de journalistiek in ging was hij drie jaar ondernemingsrecht advocaat bij Nauta Dutilh.

Over de Betondag
Meer informatie over de Betondag 2019 is te vinden op www.betondag.nl