PREVIEW! Publicatie Beton & Staalbouw

Zeer binnenkort verschijnt inย Beton & Staalbouwย ditย artikel over onze cursus ๐˜พ๐™ค๐™ฃ๐™จ๐™ฉ๐™ง๐™ช๐™˜๐™ฉ๐™ž๐™š๐™ซ๐™š ๐™–๐™ฃ๐™ ๐™š๐™ง๐™จ.

In dit artikel vertellen onze enthousiaste docentenย Niels Arendsenย enย Richard van der Hamย over de uitdagingen rondom constructieve ankers, de aandachtspunten bij het ontwerpen en plaatsen van goede ankerverbindingen en welke (basis)kennis noodzakelijk is om de juiste afwegingen te kunnen maken. Ook vertellen zij hoe zij samen met docentenย Xander van der Beek,ย Karin Van Kuffelerย enย Jan Popma, aandacht aan deze zaken besteden in de cursus.

Ook geรฏnteresseerd? Je bent van harte welkom in de cursus ๐˜พ๐™ค๐™ฃ๐™จ๐™ฉ๐™ง๐™ช๐™˜๐™ฉ๐™ž๐™š๐™ซ๐™š ๐™–๐™ฃ๐™ ๐™š๐™ง๐™จ die op 19 september start.

Wil je meer weten over deze cursus, klik dan hierย of neem contact met ons op.