Ultraslanke hybride trap hoofdkantoor ABT, Velp, onthulling Betonprijs plaquette

Ultraslanke hybride trap hoofdkantoor ABT, Velp, onthulling Betonprijs plaquette

Op dinsdag 19 juni heeft de feestelijke onthulling van de plaquette Betonprijs behorende bij het project Ultraslanke hybride trap in het hoofdkantoor ABT in Velp, winnaar in de catergorie Betontechnologie plaatsgevonden.

Reinald Top gaf namens de jury Betonprijs 2017 een toelichting op het winnende project: In verwarrende tijden groeit de behoefte aan schoonheid. Schoonheid geeft troost. Als betontechnologie daarvoor ingezet kan worden, dan dient het een onverwacht maatschappelijk belang. Deze ultraslanke trap is prachtig. De constructieve samenwerking met de glazen trapbalustrade is werkelijk een vondst.  

Gerard Doos, samen met Rudi Roijakkers directie ABT, sprak een dankwoord namens de opdrachtgever ABT uit voor de prettige samenwerking aan JHK Architecten, Cornelissen Bouw, Romein Bouw en SI-X.