Vernieuwde cursus Waterbouwkundige Constructies

In september start de Betonvereniging met een geheel vernieuwde cursus over ‘Waterbouwkundige Constructies’.

De cursus richt zich op constructeurs van ingenieursbureaus of aannemers, werkvoorbereiders (met name die betrokken zijn bij de ontwerpfase), ontwerpleiders, geotechnici, toezichthouders en betontechnologen.

Rode draad in de cursus is de integrale samenwerking tussen deze disciplines bij de totstandkoming van waterbouwkundige constructies. Die is van groot belang vanwege vaak afwijkende omstandigheden ten opzichte van overige infrastructurele projecten. Onze enthousiaste experts/docenten helpen je graag verder om jouw kennis/inzicht te verdiepen.

Deelname aan deze cursus levert bovendien 8 kennispunten op voor het Constructeursregister.

Wil je meer weten over deze cursus, bekijk dan de cursusinformatie of neem contact met ons op.