Beleid Betonvereniging inzake coronavirus

Ben je als docent of cursist verbonden aan een van onze cursussen of opleidingen, dan vragen wij jouw aandacht voor het volgende (afkomstig van het RIVM).

Advies vanuit RIVM
Wij volgen het beleid van het RIVM. De basisregels die voor iedereen in Nederland gelden zijn:

 • blijf bij klachten thuis en laat u testen;
 • houd 1,5 meter afstand van anderen;
 • was je handen vaak en hoest en nies in je elleboog;
 • schud geen handen
 • gebruik papieren zakdoekjes
 • werk zoveel mogelijk thuis;
 • vermijd drukte:
  • ga weg als het druk is;
  • reis zoveel mogelijk buiten de spits.

Symptomen Coronavirus
Klachten die kunnen wijzen op corona zijn neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, hoesten, plotseling verlies van reuk of smaak, verhoging, koorts en benauwdheid. Laat je testen als jij één of meerdere van deze klachten heeft. Blijf thuis tot de uitslag van de test bekend is. Als jij ook koorts hebt of benauwd bent, dan blijven ook jouw huisgenoten thuis tot de uitslag van de test bekend is. Hebben jouw huisgenoten ook klachten? Dan moeten zij zich ook laten testen.

Vakantie
Als je op vakantie wilt naar het buitenland, controleer dan eerst het reisadvies voor dat land op Nederlandwereldwijd.nl. De gezondheidssituatie in een land van bestemming kan snel wijzigen. Waar het reisadvies bij vertrek nog geel (vakantiereis mogelijk, let op veiligheidsrisico's) kan zijn, kan hetzelfde advies tijdens jouw verblijf plotseling oranje (alleen noodzakelijke reizen) worden. Ook als het reisadvies in een land op geel staat, is het belangrijk om er rekening mee te houden dat je bij terugkomst mogelijk het dringende advies krijgt 10 dagen thuis in quarantaine te gaan. Ook als jij geen klachten hebt die lijken op corona.

Contact met de Betonvereniging
Wij gaan ervan uit dat wanneer je jezelf beroerd voelt of verschijnselen vertoont, je thuisblijft. Mocht je als docent of cursist twijfelen over deelname aan een cursus of opleiding, of wil jij je afmelden voor een cursus, neem dan contact met ons op via: