Bel voor persoonlijk advies: 0182 - 539 233
opstelling Beton Café in locatie Bar Beton Utrecht

Beton Café 24 april 2025

Locatie PRICE Almere
Datum 24 april 2025
Omvang tot 50 personen
Link gekopieëerd!

Alternatieve wapening

Nieuwe materialen en technieken zorgen voor duurzame en efficiënte alternatieven voor betonstaal. In dit Beton Café nemen we je mee in de nieuwe technieken en ontwikkelingen. Drie experts delen hun inzichten over basaltcomposiet, staalvezelwapening en hybride wapening.

Tijdens de netwerkborrel heb je bovendien de gelegenheid om de tentoonstelling I Am Material: Het Nieuwe Beton te bezoeken. 

Constructeurs, ingenieurs en professionals in de beton- en bouwsector die meer willen weten over innovatieve wapeningstechnieken en praktische toepassingen.

12.00 uur: Inloop met lunch

13.00 uur: Presentaties van drie gastsprekers: 

15.00 uur: Paneldiscussie
17.00 uur: Netwerkborrel en bezoek aan de tentoonstelling I AM Material – het nieuwe beton

Deze bijeenkomst wil je zeker niet missen! Meld je daarom nu alvast aan voor het Beton Café!

Locatie

PRICE, Archerpad 8 Almere

Aanmelden

Aanmelden Beton Café

Gerelateerde cursussen en evenementen

20 november 2025

Beton Event 2025

Cement- en Betontechnologie Duurzaamheid en Circulariteit Onderhoud en Reparatie Ontwerp en Constructie Werkvoorbereiding en Uitvoering

Hét jaarlijkse toonaangevende netwerkevenement van de beton(bouw)sector in Nederland.

Meer informatie
Een bijeenkomst van drie ingenieurs over een ontwerp.

Vernieuwde Eurocode 2

Ontwerp en Constructie

Verdiep je in de vernieuwde Eurocode 2 en vergroot je kennis voor betere betonconstructies.

Meer informatie
Laboratorium voor het testen van bouwmaterialen Laboratoriumtechnicus meet de grootte van een betonnen kubus met behulp van een metalen liniaal

Beton in het Lab

Cement- en Betontechnologie

Je leert alles wat betonlaboranten moeten weten, zoals de kwaliteitseisen voor betonspecie en grondstoffen, en de vereiste proeven volgens BRL 1801.

Meer informatie