Bureau

Maak kennis met ons team! Het team van de Betonvereniging bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vakgebied. 

Maikel Jagroep

Directeur

maikel@betonvereniging.nl

06 2691 0231

Bas van Maris

Event Coördinator

bas@betonvereniging.nl

06 8251 8465

Jeroen Mol

Programmamanager

jeroen@betonvereniging.nl

06 8251 9882

Mariska van de Mortel

Event Coördinator

mariska@betonvereniging.nl

06 8201 3194

Chantal Mülders

Programmamanager

chantal@betonvereniging.nl

0182  539 233

Bram Rensen

Medewerker Opleidingen & Cursussen

bram@betonvereniging.nl

0182  539 233

Erik Vergeer

Programmamanager

erik@betonvereniging.nl

06 2293 8757

Henk Wapperom

Programmamanager

henk@betonvereniging.nl

06 5122 5572 

Michel van der Wees

Manager Financiën & ICT

michel@betonvereniging.nl

0182 539 233

Eva de With

Event & Communicatie Coördinator

eva@betonvereniging.nl

06 8255 5887