Bureau

Maak kennis met ons team! Het team van de Betonvereniging bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vakgebied. 

Maikel Jagroep

Directeur

maikel@betonvereniging.nl

06 2691 0231

Rens van Berkesteijn

Assistent Programmamanager

rens@betonvereniging.nl

06 2603 5646

   

Jeroen Mol

Programmamanager

jeroen@betonvereniging.nl

06 8251 9882

Mariska van de Mortel

Event Coördinator

events@betonvereniging.nl

0182  539 233 

   

Chantal Mülders

Programmamanager

chantal@betonvereniging.nl

0182  539 233 

Bram Rensen

Assistent Programmamanager

bram@betonvereniging.nl

0182  539 233

   

Erik Vergeer

Programmamanager

erik@betonvereniging.nl

06 2293 8757

Henk Wapperom

Programmamanager

henk@betonvereniging.nl

06 5122 5572

   

Michel van der Wees

Manager Financiën & ICT

michel@betonvereniging.nl

0182 539 233

Eva de With

Event & Communicatie Coördinator

eva@betonvereniging.nl

06 8255 5887