In deze aflevering spreken we met Maurice Hermens (Haskoning) en Joris Veerman (ZJA Architecten) over innovatie in de bouw. Nederland heeft een sterke traditie van vernieuwen, maar juist nu – in crisistijd – blijft de sector opvallend behoudend. We bespreken de rol van digitalisering, nieuwe materialen en samenwerking in de keten. Van hergebruik van viaductliggers tot prefab-technieken: welke stappen zijn er al gezet en wat is er nodig om echt richting CO2-neutraal bouwen te gaan?
En route naar groen beton, Terugkijken en vooruitblikken
De businesscase: is duurzaam beton rendabel? Harm Edens in gesprek met Bart van Melick en Alfons van Woensel
Innovatie, beleid & regelgeving, handhaving. Harm Edens in gesprek met Sonja Fennis en Willem Gall
Dit is perfect voor nieuwkomers in de betonsector, zoals chauffeurs of verkopers. Je leert over soorten beton, materialen en verwerkingsmethoden.
Ontdek de wereld van beton gemakkelijk vanuit huis met deze online cursus. Volg twaalf modules vol informatie en toetsen om je voortgang te meten.
Stap vandaag nog binnen in de wereld van beton met deze online basiscursus.