Bel voor persoonlijk advies: 0182 - 539 233

Podcast: In groen beton gegoten, aflevering 2

Link gekopieëerd!

Innovaties in de betonbouwsector

In deze aflevering spreken we met Maurice Hermens (Haskoning) en Joris Veerman (ZJA Architecten) over innovatie in de bouw. Nederland heeft een sterke traditie van vernieuwen, maar juist nu – in crisistijd – blijft de sector opvallend behoudend. We bespreken de rol van digitalisering, nieuwe materialen en samenwerking in de keten. Van hergebruik van viaductliggers tot prefab-technieken: welke stappen zijn er al gezet en wat is er nodig om echt richting CO2-neutraal bouwen te gaan?

Luister snel

Aflevering 2

Gerelateerde artikelen

Podcast: In groen beton gegoten, aflevering 10

Podcasts

En route naar groen beton, Terugkijken en vooruitblikken

Meer informatie

Podcast: In groen beton gegoten, aflevering 9

Podcasts

De businesscase: is duurzaam beton rendabel? Harm Edens in gesprek met Bart van Melick en Alfons van Woensel

Meer informatie

Podcast: In groen beton gegoten, aflevering 8

Podcasts

Innovatie, beleid & regelgeving, handhaving. Harm Edens in gesprek met Sonja Fennis en Willem Gall

Meer informatie

Gerelateerde cursussen

mannelijke bouwvakker glimlachend bouwterrein

Basiskennis Beton Algemeen

Cement- en Betontechnologie

Dit is perfect voor nieuwkomers in de betonsector, zoals chauffeurs of verkopers. Je leert over soorten beton, materialen en verwerkingsmethoden.

Meer informatie
mannelijke werknemer werkkleding bouwhelm

Basiskennis Beton Algemeen Online

Cement- en Betontechnologie

Ontdek de wereld van beton gemakkelijk vanuit huis met deze online cursus. Volg twaalf modules vol informatie en toetsen om je voortgang te meten.

Meer informatie

Begin met Beton

Cement- en Betontechnologie

Stap vandaag nog binnen in de wereld van beton met deze online basiscursus.

Meer informatie