Bel voor persoonlijk advies: 0182 - 539 233
opstelling van apparatuur in de opnamestudio te Gouda

Hergebruik betonnen viaductliggers

Link gekopieëerd!
Over dit webinar

Over dit webinar

Waarom zou je nieuwe viaductliggers fabriceren als hergebruik ook tot de mogelijkheden behoort? Naar aanleiding van de SBIR oproep (Strategic Business Innovation Request) van Rijkswaterstaat zijn verschillende consortia aan de slag gegaan met als doel gevalideerde oplossingen te verkrijgen voor de bouw van circulaire viaducten. Een korte toelichting op dit project is te zien in deze video.

Tijdens het webinar gaan Kees Quartel (Rijkswaterstaat), Rob Vergoossen (Royal HaskoningDHV) en Wouter van den Berg (Nebest) onder leiding van Kees Blom (Gemeente Rotterdam - Stadsontwikkeling) dieper in op dit onderwerp. Zij geven een inkijk in de huidige stand van zaken en delen hun ervaringen. Naast het proces en de matchmaking tussen oud en nieuw komen ook het onderzoek naar de restlevensduur en het ontwerpen met oude betonnen liggers aan de orde.

Het webinar is gericht op constructeurs bij aannemers en ingenieursbureaus, betononderhoudskundigen en opdrachtgevers bij het Rijk, de provincie of gemeentes.

Gespreksleider
Kees Blom | Adviseur, Gemeente Rotterdam Stadsontwikkeling & Professor Concrete Structures, TU Delft

Sprekers
Kees Quartel | Senior Adviseur Bruggen en Viaducten, Rijkswaterstaat
Rob Vergoossen | Leading Professional Structural Engineering of Infrastructure, Royal HaskoningDHV
Wouter van den Berg | Marketing & New Business Manager, Nebest

Bekijk de video

Bekijk de video

beeld bij de lunchlezing Hergebruik betonnen viaductliggers

Accepteer de marketing cookies om deze video te kunnen bekijken.
Klik hier om je instellingen aan te passen

Gerelateerde artikelen

Communities of Practice (CoP 2025) presenteren zich op het Beton Event 2025

Cement- en Betontechnologie Ontwerp en Constructie Duurzaamheid en Circulariteit

Harm Edens op het Beton Event 2025 in gesprek met de CoP's

Meer informatie

Beton in beweging: reflectie en richting tijdens de plenaire opening

Onderhoud en Reparatie Ontwerp en Constructie Werkvoorbereiding en Uitvoering Duurzaamheid en Circulariteit Cement- en Betontechnologie

Presentator Harm Edens trapte het Beton Event af met een pleidooi voor radicale verandering en een gezonde dosis betontrots.

Meer informatie

Communities of Practice (CoP-2025) aan de slag in 2025

Onderhoud en Reparatie Ontwerp en Constructie Werkvoorbereiding en Uitvoering Duurzaamheid en Circulariteit Cement- en Betontechnologie

Na het succes van de CoP’s in 2024 gaan Rijkswaterstaat en de Betonvereniging ook in 2025 door met dit initiatief.

Meer informatie

Gerelateerde cursussen

Duurzaam beton toepassen in de Woning- en Utiliteitsbouw

Duurzaamheid en Circulariteit

Alles over duurzame betontoepassingen in de Woning- en Utiliteitsbouw. Leer over de actuele ontwikkelingen, regels, modellen en rekenmethodes.

Meer informatie

Duurzaam beton toepassen in de Infra

Duurzaamheid en Circulariteit

Leer over de duurzame betontoepassingen in de Infra. Verruim je inzicht in actuele ontwikkelingen, regels, modellen en rekenmethodes.

Meer informatie
Een bijeenkomst van drie ingenieurs over een ontwerp.

Vernieuwde Eurocode 2

Ontwerp en Constructie

Verdiep je in de vernieuwde Eurocode 2 en vergroot je kennis voor betere betonconstructies.

Meer informatie